Зустрічайте легенду в Україні
Група "Пламя UA"
Станіслава Черьомухіна
Shadow
Slider

Склад групи "Пламя UA"

Станіславу Черьомухіну випало на долю примножувати творчі традиції знаменитого вокально-інструментального ансамблю «Пламя».

… сільського хлопчину, як магнітом тягнуло до музики, а найближча музична школа була в сусідньому Мелітополі. Щоб купити фортепіано в сім’ї грошей не було, тому визначилися з класом скрипки.

І пішло-поїхало, три рази на тиждень, і в сніг, і в дощ у вантажному таксі вирушав юний скрипаль до музичної школи. За хороші оцінки отримував приз, пиріжки з горохом.

Підростав Стасик під музику Вівальді і нудні гами замість футболу. А тут ще спокуса — з’явилася електрогітара. Першу гітару умілець-дядько допоміг змайструвати з телефонної трубки, і фанери диригентського пульта. І полилися чарівні звуки на танцмайданчиках та самодіяльних концертах. Але мама наполягла освіту продовжити, довелося диригентсько-хорове відділення училища культури закінчити.

А тут і армія прийшла, за службовим обов’язком співав в ансамблі пісні і танцю. Потім один за одним понеслися гастролі в філармоніях України і по всій країні. І так, нарощуючи творчий потенціал, сходинка за сходинкою дійшов до супер популярного в ті роки вокально-інструментального ансамблю «Пламя», якому віддав понад 15 років роботи. У житті допомагав щасливий випадок, а далі праця і муки творчості. По ходу справи вдалося закінчити ГІТІС, потім займався режисурою, чимало років працював в кіно і на ТБ. Але пісня пересилила, та й куди не підеш, і навесні, і влітку — все просять: ну заспівай нам пісні ансамблю «Пламя». Ймовірно є в них якесь диво, що чіпає душу людини.

Так що, ми ще свою кращу пісню не заспівали!

Незрівняна Валентина Тишкевич — окраса нашого гурту.

     Валя співає з колиски, причому не завжди голосно, але дуже виразно. Росла в простій багатодітній українській родині, нелегкі будні якої прикрашала музика. Співали всі, за роботою, і в радості, і в печалі, і просто так. Музичному вихованню Валентини особливу увагу приділяв батько, народний самородок, директор музичної школи і викладач по класу баяна. Ось і пішла Валя по його благословінню грати на баяні і благополучно закінчила музичну школу. Та до того ж і мама вирізнялася голосом і красою. У Валі руки спритні, за що не візьметься, все звучить, і тяга до музики — не зупиниш. Тому з юності занесло її в ансамблі, грали на весіллях і на радісних подіях селян. Валя часто виручала «втомлених» музикантів за гітарою, навіть за барабанами, а вже як заспіває — заслухаєшся.

     А потім було навчання в Запорізькому музичному училищі по академічному вокалу, викладацька робота. Брала участь в музичних конкурсах і фестивалях, її виконання журі завжди відзначало призами. Але тягнуло Валентину на професійну естраду, в шоу-бізнес, де вона успішно виступала в українських і міжнародних проектах. Особливо їй вдавалася робота в студії звукозапису, де Валентина записала свій голос в піснях різних «зірок» і «метеоритів».

     Так би і йшло її творче життя розмірено, якби не пісні ВІА «Пламя», які вона співає неповторно і з душею. І почалися її гастролі з групою Станіслава Черьомухіна по нерівним українським дорогам, щоб дарувати слухачам пісні, радувати красою і теплом своєї душі.

Сергій Бацман — наш вокалист, та біс-гітарист. Він володіє надзвичайним яскравим голосом та енергетикою. 

Свідоцтво про реєстрацію товарного знака